100 PÄEVA KLUBI

100 päeva klubi on Imago sõpradele (paaridele), kes soovivad 100 päeva teadlikult pühenduda ühenduse loomisele, iseenda ja kaaslase avastamisele ja teineteise mõistmisele. See on kõigile, kes soovivad iseennast muuta veelgi paremaks ja turvalisemaks inimeseks.

Miks teeme?
Kõik me teame, et korrapärane ja pidev teadlik treenimine muudab meid tugevamaks ja tervemaks. Ometi on paljudel seda keeruline teha, eriti kui puudub harjumus ja teadmine, et kuidas ja mida täpselt tegema peaks. 
Oleme 100 päeva programmi teinud ka varem, kuid 100 päevaga saigi treening läbi ...  ja sellest jäi vaid tore mälestus. Kohtusime kord kuus Imago klubis ja sellest piisas, et rahuldust pakkuvat suhet hoida. 
Eestist eemale kolides jäi meie endi suhe klubita ja peagi andis regulaarse dialoogi puudumine suhtes tunda. Otsustasime, et suhe on niivõrd oluline meie jaoks ja väärt pühendumist vähemalt korra nädalas. Tänaseks oleme juba 1,5 aastat iganädalaselt dialooge teinud.
Ühendus ja pühendus, mida sellega oleme kogenud, on osutunud väärtuslikumaks, kui olime osanud arvata. 
Head Imago sõbrad Eestist võtsid teema ühisel õhtusöögil üles ja avaldasid soovi samuti iga nädal dialoogi teha. Nii see 100 PÄEVA KLUBI plaan tekkis.

Kellele?
100 päeva klubi on mõeldud paaridele, kes on läbi teinud paarisuhte kursuse "Teekond soovitud armastuseni" või käinud Imago suhteteraapias rohkem kui 5 korda, st nad teavad, mis on Imago dialoog ja oskavad seda iseseisvalt teha. 

Mida ja kuidas me teeme?
  • 100 päeva algab 6. novembril, 2018 ja lõppeb 13. veebruaril, 2019
  • Kohtume facebooki suletud grupis "100 päeva klubi" vähemalt korra nädalas, just teile sobival ajal. Grupi liikmed ja postitused on nähtavad vaid grupis olijatele. Vähemalt üks paarilistest peaks omama FB kontot. 
  • Iga nädala teisipäeval postitan FB grupis "100 päeva klubi" uue ülesande (dialoog, mõtisklemine, plaanide tegemine ja elluviimine jne), mille eesmärgiks on liikuda samm haaval turvalisema ja sügavama suhteni.
  • Samal ajal programmis osaledes saame teineteist toetada, teie arvamused, küsimused, jagamised grupis on väga teretulnud!
  • "100 päeva klubi" on sammuke elukestval teekonnal. Tegu pole valmis programmiga, see sünnib järk- järgult meie ühisel teekonnal. Teie ideed, arvamused, soovid on olulised.
  • Kõigil soovijatel on tore võimalus kohtuda kahel korral ühistel õhtusöökidel Tallinnas. Need toimuvad 18. detsembril, 2018 ja 13. veebruaril 2019. Täpsem info juba osalejatele. 
Maksumus:
65 eurot paarile, mis sisaldab:
  • 130 päeva FB "100 päeva klubi" liikmeks olemist, grupi toetust kogu programmi vältel
  • iga nädalast dialoogi või ülesannet koos juhendiga FB suletud grupis
  • 40 min Skype kohtumist Sillega, juhul kui tekib soov või vajadus
  • ühistest toredatest õhtusöökidest osa saamist 18.detsember,  2018 ja 13.veebruar, 2019 Tallinnas

Registreerimine:
Email again: