VÄLJA MÜÜDUD! 29. september 2017

Sille Jõgeva / Kirjuta esimene kommentaar

Sügisel on toimumas kaks koolitust. "Teekond soovitud armastuseni" Pärnus ja "Põlvkonnad dialoogis" Tallinnas. Mõlemad koolitused olid välja müüdud. 
Osalejatele võib olla selline uudis ebameeldiv, sest kui suhtes olla on ebamugav või emotsionaalselt valus, siis tahaks kergendust kohe. Oleme kõik kogenud, et suhtestress on kurvav nii vaimule kui füüsisele - tuju on paha, söögiisu on kadunud või vastupidi ülearu suurenenud, uni on pigem kehv, oleme kergesti ärrituvad ja keskendumsise võime langenud. 
Suhet saab võrrelda tervisega, kui see on aastate pikkuste kahjustavate harjumuste tulemusena lõpuks päris käest ära läinud, siis tervenemisprotsess saab samuti olema pikk ja keeruline, sest vanu harjumusi muuta polegi nii lihtne. Võiks arvestada tervenemiseks 2 kuni 3 aastat,mis kulub uute harjumuste kujundamiseks, alles siis tajute, et suhe on tõesti muutunud selliseks, millest te varem ehk unistadagi ei osanud. Kellele väljakutsed meeldivad, siis suhte hoidmine ja parandamine pakub neid hulganisti :) 
Seega, kui kohe ei saa, siis mõni kuu hiljem koolitusele minna, polegi nii hull. Soovitame seni lugeda abistavaid raamatuid, nt "Teekond soovitud armastuseni", "Abielu lihtsad tõed", "Armastuse tähendus".
Registreerumine järgmise aasta koolitustele on juba käimas. Ära maga maha!


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: