Töötuba "Kuidas hoida leitud armastust"  

03.- 04. 02.2018 Tallinnas

Kas oled endalt küsinud: "Kuidas on minuga suhtes olla?" Kas julged küsida kui tead, et saad ka vastuse? See töötuba on julgetele, et eelkõige mõista ja avastada iseennast.

Enamus meist on saanud suhetest haiget ja enamasti süüdistame partnerit, kuid mitte inimest, kes sellise partneri oma ellu valis. Kas oleks huvitav teada, miks sa tõmbud just teatud inimeste suunas? Miks nad algul tunduvad "õiged" ja hiljem valmistavad pettumust?

Leides aega, energiat ja soovi vaadata peeglisse ja esitades endale olulisi küsimusi ning näha end sellisena nagu teised näevad, võib olla elumuutev kogemus.   
Õppides iseennast rohkem tundma, mõistad paremini oma suhtekogemusi teistega. Läbi Imago avastad käitumismustreid, mis ei tööta sinu ja sinu suhete heaks ning õpid, mida teha teisiti, et luua veelgi paremaid suhteid.

Kvaliteetses ja rahulduspakkuvas suhtes olemine nõuab teatud oskusi nagu kuulamine, mõistmine, oma vajaduste ja soovide turvaline väljendamine (sh abi küsimine ja vastuvõtmine, "ei" ütlemine), tunnustuse jagamine ja vastuvõtmine, oma tunnete turvaline väljendamine  ja empaatiline suhtumine teise tunnetesse. Ehe ja siiras suhtlemine on usaldusväärse ja tugeva suhte aluseks. Kuidas on lood sinul nende oskustega? Kas tead, et neid on võimalik õppida ja arendada? Oma praegused oskused oleme samuti õppinud ja kui need enam ei toimi, siis oleks mõistlik juurde või ümberõppida. 

See töötuba on suurepärane võimalus iseenda avastamiseks ja enesearenguks. See on õige töötuba sinu jaoks, kui otsid isiklikku kasvu, uusi suhtelmise ja suhte hoidmise oskusi. Pole oluline, kas oled hetkel üksi või partneriga, kas oled eelnevalt osalenud paarisuhte kursusel või mitte. See on sinu isikliku teekonna kursus, et saaksid sügavamalt töötada iseenda avastamisega.

Töötuba on koostatud Harville Hendrixi, PhD bestselleri “Keeping the Love You Find” baasil.

Kursuse läbiviijaks on Imago meisterterapeudid  Rebecca Sears ja Ben Cohen USA-st 

Kursus toimub inglise keeles ning tõlkega eesti keelde. Materjalid on inglise keelse.

Registreerumine:
Email again: