TEEKOND SOOVITUD ARMASTUSENI


See maailmas kõrgelt hinnatud intensiiivne töötuba suhtepaaridele kestab 2,5 päeva ja aitab paaridel liikuda uute arusaamade ja oskusteni puudutades sügavamaid teemasid turvalisel ja teadlikul viisil, mis omakorda aitavad tõsta suhte kvaliteedi täiesti uuele tasandile. 


Tagasiside osalejatelt:

"Kui Sa soovid unistuste paarisuhet, siis see kursus on vundament!"

Avastasin oma paarilises, kellega olen olnud koos 14 aastat, uusi omadusi, näen teda uue avatuma pilguga" 

" Kursus oli ülukasulik ja lausa peaks olema koolis kohustuslik kõikidele. Kõik oli suurepärane! Päriselt!"

"Sellel seminaril osalemine on minu arvates vajalik ja kasulik kõikidele täiskasvanutele inimestele, et luua turvalist suhtlusruumi ja õppida teisi reaalselt kuulama ja seeläbi ka mõistma."

"Senise elu parim kursus, kus õppisin armastusväärset kaklemist!  :) Aitäh kogu südamest!"

"Minu CV-s on viis kooli, selle kursuse lisan kuuendaks. See on olnud siiani  lühim ja samas kõige kasulikum ja parim kursus. Tänud südamest!"

O O O

Kursus põhineb Imago suhtetöö meetodil, mida on kirjeldatud raamatus “Teekond soovitud armastuseni”, mille autor H. Hendrix on integreerinud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised põimides sinna sisse tänapäevased aju-uuringud ja inimese füsioloogia, mis omakorda annavad selge arusaama suhete olemusest ning praktilised oskused suhete arendamiseks.


Kursusel käsitletavad teemad: 

Alateadlik partnerlus: miks me armume just teatud inimestesse; lapsepõlve pagasid, mis mõjutavad meie käitumist paarisuhetes; miks ja kuidas tekivad konfliktid; milline on minu panus konfliktide tekkimises ja muutmises; suhte etapid; 100%-lise kohaloluga kuulamise õppimine, suhetvisiooni loomine; ja palju muud kasulikku.

Olete väga oodatud, kui ...

 • ... soovite, et teie niigi hea suhe muutuks veelgi paremaks;
 • ... olete alustamas uut suhet ja tahate, et sellest saaks teie unistuste suhe kuni elu lõpuni;
 • ... teie suhtes on keeruline periood ja teate, et vana moodi enam ei taha ja uut moodi veel ei oska;
 • ... soovite oma kallimaga veeta lähendavaja ühendava nädalalõpu, kus võimalus 100% pühenduda teineteisele ja oma suhtele.

Kursust viivad läbi kõrgema taseme Imago suhteterapeudid ja litsentseeritud koolituse läbiviijad

Sille Jõgeva ja Urme Raadik.


KURSUSELE REGISTREERIMINE
Email again:
Kursus Teekond soovitud armastuseni. (Reedel alustame14.00 ja pühapäeval lõpetame 16.00)
Soovin arvet
UNISTUSTE SUHTERUUM


Suhteruum on nähtamatu ja samas nii hästi tajutav , see võib olla soe või külm, sõbralik või vaenulik… Meil kõigil on igatsus olla suhteruumis, mis pakub meile rõõmu, tuge, mõistmist, lusti, põnevust, lähedust, armastust, hoolimist ja tunnet, et üheskoos saame kõigest üle ja kõigega hakkama.

See töötuba on neile, kes ...

 • on läbinud kursuse “Teekond soovitud armastuseni”;
 • soovivad jätkata teadliku suhte teekonda mõnusas seltskonnas ja kaunis kohas;
 • soovivad veeta meeldejääva ja suhet muutva nädalavahetuse oma kallimaga.

Töötoas ...
 • tunnustame ja täname oma partnerit;
 • teeme sügavaid ja lähendavaid dialooge;
 • naerame ja kui vaja, siis nutame;
 • mängime “Ava ja Avasta” mängu paarisuhte versioonis;
 • veedame koos mõnusa ja ühendustloova nädalalaõpu.


Töötuba toimub 14-16.augustil 2020.a. Pärnumaal, Nurka talus - www.nurka.ee, hind paarile 599-849 euri (vastavalt toale).
Küsi tubade valiku kohta sillejogeva@gmail.com.
Tegemist on eksklusiivse töötoaga, kus hinnas sisaldub majutus imeilusas Nurka talus (kahestes tubades) ja toitlustus (3 söögikorda päevas).
Kõik on Sinu eest ära korraldatud!

Töötoa läbiviijateks on Imago kõrgema taseme suhteterapeudid Sille Jõgeva ja Urme Raadik, kes osalevad töötoas koos oma kaaslaste Toomase ja Taaviga.

Loome koos oma unistuste suhteruumi!


Osalejate arv on piiratud.


UNISTUSTE SUHTERUUMI
14. - 16. august, 2020
 

Email again:
AEG SUHTELE


AEG SUHTELE on
intensiivne ja sügav kohtumine iseenda ja oma partneriga, kus 2-2,5 päeva jooksul toimub terapeudi juhendamisel teineteise teadlik kohalolev kuulamine ja mõistmine ning kulgemine teadliku ja parema suhte suunas.
Individuaalne kursus võimaldab liikuda paarile sobivas tempos ja peatuda vajaliku teema või harjutuse juures täpselt nii kaua kui vaja. 
Selline kohtumine sobib neile, kes tunnevad, et suures grupis töötamine neile ei sobi või soovivad kõikide dialoogide juures individuaalset juhendamist, mis aitab minna paaril teineteise sügavama mõistmise ja läheduseni.

Individuaalse kursuse asukoha paneme paika üheskoos, arvestades paari võimalusi ja soove. Oluline, et keskkond soosiks privaatsust, turvalisust ja võimalust pühenduda 100% teineteisele ja oma suhtele. 

Investeering paarile on 690€, mis sisaldab professionaalset juhendamist kõrgema taseme Imago suhteterapeudi ja koolitaja Sille Jõgeva poolt ja koolitusmaterjale.
Ei sisalda ööbimist ega sooja sööki.

Kõik küsimused on teretulnud!
Helista: 56152958 või
kirjuta mulle:
sillejogeva@gmail.com

Registreerumine: 
Email again: