Kursus suhtepaaridele:

"TEEKOND SOOVITUD ARMASTUSENI"

"Getting The Love You Want"

 by Harville Hendrix, Helen LaKelly Hunt


See kursus on maailmas kõrgelt hinnatud nädalalõpp suhtepaaridele. Kursuse kestvus on 2,5 päeva ja see aitab suhtepaaridel liikuda uute arusaamade ja oskusteni puudutades sügavamaid teemasid turvalisel ja teadlikul viisil, mis omakorda aitavad tõsta suhte kvaliteeti uuele tasandile.
Kursus põhineb meetodil, mida on kirjeldatud raamatus “Teekond soovitud armastuseni”, mille autor H. Hendrix on integreerinud erinevad psühholoogilised, käitumuslikud, filosoofilised ja vaimsed lähenemised põimides sinna sisse tänapäevased aju-uuringud ja inimese füsioloogia, mis omakorda annavad selge arusaama suhete olemusest ning praktilised oskused suhete arendamiseks.
Eestis alustasime kursuste korraldamisega aastal 2012 ja ise saime koolitajateks aastal 2016. Osalejatelt oleme saanud väga ja väga palju positiivset tagasisidet. 

Tagasiside osalejatelt:

“Väga praktiline ja avardav koolitus. Ka kõige keerulisemad asjad tunduvad tehtavad ja võimalikud, sest siin jagatakse väga häid näpunäiteid ja läbiviijad on täielikud professionaalid ning väga meeldivad inimesed. Aitäh teile!” Kristel“Ma õppisin lihtsaid asju uuesti tegema. Näiteks oma kaaslast kuulama, talle silma vaatama ja teda kallistama. Õppisin kui lihtne on kaaslasega ühendus luua.” Henri Paavo

🖤🖤🖤

“Väga praktiline ja suurepäraselt korraldatud kursus. Soovitan väga ka neile paaridele, kellel kõik hästi on. Aitab head suhet säilitada.” Kalev Külaase

🖤🖤🖤

“Sille ja Urme on äärmiselt meeldivad inimesed ja koolitajad, kes oskavad luua turvalise, sooja ja südamliku õhkkonna, milles hea vada ja vastu võtta kõige sügavamal hinges peituvaid tundeid.” Liina Taal

🖤🖤🖤

“Suhted on kõige alus. Suhte muutumiseks on vaja mõnikord seista silmitsi ebamugavate tunnetega ja ilma kõrvalise toe ning teadmisteta on lihtsam seda muutust lõputult edasi lükata. Teistega koos turvalises õhkkonnas ja hooliva ning asjatundliku juhendamise abil on esimesi samme lihtsam ja isegi lõbus teha.” Rita Eevardi

🖤🖤🖤

“Olen kindel, et antud koolitus Loob väärtust igale inimesele ja paarile. Kogu protsess on huvitav, edasiviiv ja sujuv.” Kristjan Õunamägi

Kursusel käsitletavad teemad:

Alateadlik partnerlus: miks me armume just teatud inimestesse; lapsepõlve pagasid, mis mõjutavad meie käitumist paarisuhetes; miks ja kuidas tekivad konfliktid; milline on minu panus konfliktide tekkimises ja muutmises; suhete etapid.
Teadlik partnerlus: teadvustamine, mida me teineteiselt tegelikult vajame ja millised on paarisuhte võimalused isiksuse arengus ja tervenemises; turvalise ja toetava rääkimise ning kuulamise õppimine, lapsepõlvehaavade teadvustamine ja viis, kuidas neid haavu üheskoos tervendada; uue suhtevisooni loomine, hoolivate ja armastavate käitumiste teadlik valimine vs. alateadlik kaitsereageering; iseenda ja oma partneri avastamine ning teadlik kontakti taastamine.

Millal tulla kursusele?

 • Siis, kui soovid, et sinu niigi hea suhe muutuks suurepäraseks;
 • Siis, kui oled alustamas uut suhet ja tahad, et see püsiks;
 • Siis, kui oled keerulises suhtes ja soovid leida lahendust probleemidele;
 • Siis, kui oled lähedal lahutusele ja ei ole valmis alla andma;

Kursuse toimumise ajad:

Kursus algab alati reedel kell 14.00 ja kuruse lõpp on pühapäeval 16.00.
 • VÄLJA MÜÜDUD! Saab registreerida ootenimekirja.
  5.-7. novembril 2021 Otepääl, hotellis Karupesa
   (
  www.karupesa.ee), hind paarile 472 eurot. Hind sisaldab lisaks koolitusele, materjalidele ja vahepausidele ka maitsvat buffee õhtusööki reedel ja lõunasööke laupäeval ja pühapäeval. Soovi korral majutus osalejatele hotellis Karupesa soodushinnaga 98 eurot. Hind sisaldab majutust kahele kaheses toas kaheks ööks, hommikusööki, tasuta wifit, parkimist ja soovi korral jõusaali kasutamist. Majutuse soovi korral palun kirjutada karupesa@karupesa.ee ja märksõnaks on Paarisuhtekoolitus. Saabumispäeva lõunaks on võimalik tellida ette lõunasöök maksumusega 12 euri inimesele. Soovist anda teada karupesa@karupesa.ee.
 • 11.-13.veebruar 2022.a. Pühajärvel, Pühajärve Spa & Holiday Resort’is, hind paarile 400 eurot. Soovi korral majutus osalejatele Pühajärve Spa & Holiday Resort’is 10% tavahinnast soodsamalt. Majutuse soovi korral palun kirjutada pjpk@pjpk.ee ja märksõnaks on Paarisuhte töötuba.
 • 8. – 10. aprill 2022.a.Otepääl, hotellis Karupesa www.karupesa.ee, hind paarile 472 eurot. Hind sisaldab lisaks koolitusele, materjalidele ja vahepausidele ka buffee õhtusööki reedel ja lõunasööke laupäeval ja pühapäeval (üks kord 12 eurot inimesele). Soovi korral majutus osalejatele hotellis Karupesa soodushinnaga 98 eurot. Hind sisaldab majutust kahele kaheses toas kaheks ööks, hommikusööki, tasuta wifit, parkimist ja soovi korral jõusaali kasutamist. Majutuse soovi korral palun kirjutada karupesa@karupesa.ee ja märksõnaks on Paarisuhtekoolitus. Saabumispäeva lõunaks on võimalik tellida ette lõunasöök maksumusega 12 euri inimesele. Soovist anda teada karupesa@karupesa.ee.
 • 3.-5.juuni 2022 Pärnumaal, Nurka talus (www.nurka.ee), hind paarile 669-849 eurot (vastavalt toale). Küsi tubade valiku kohta sillejogeva@gmail.com. Tegemist on eksklusiivse koolitusega, kus hinnas sisaldub majutus imeilusas Nurka talus (kahestes tubades) ja toitlustus (3 söögikorda päevas) ja loomulikult koolitus kaunis keskkonnas. NB! Osalejate arv on piiratud ja koha kindlustab tasutud arve.  Vaata tutvustavat videot siin.
 • 29. juuli-31.juuli 2022.a.Pühajärvel, Pühajärve Spa & Holiday Resort’is, hind paarile 400 eurot. Soovi korral majutus osalejatele Pühajärve Spa & Holiday Resort’is 10% tavahinnast soodsamalt. Majutuse soovi korral palun kirjutada pjpk@pjpk.ee ja märksõnaks on Paarisuhte töötuba.

Arveldamine:

 • Saadame pärast registreermist I osamakse, mis on 25% hinnast ja ei kuulu loobumisel tagastamisele. Olulise põhjuse puhul on võimalik valida osalemine mõnel järgneval koolitusel. 
 • II osamakse (75% koolituse hinnast) saadame hiljemalt kolm nädalat enne koolitust ja loobumise korral kuulub see tagastamisele. Loobumisest palume teatada esimesel võimalusel, sest kohti on vähe ja soovime pakkuda võimalust võimalikult paljudele huvilistele.  Oma kohta koolitusel saab edasi kinkida.
 • Neile, kes tulevad teist või enamat korda, kehtib soodustus -10% koolituse hinnast.

Kursuse läbiviijateks on Imago kõrgema taseme suhteterapeudid  ja koolitajad 

Sille Jõgeva ja Urme Raadik.


Sul on suurepärane võimalus veeta oma partneriga kolm tõeliselt kvaliteetset päeva pühendudes üheskoos suhtele, et muuta seda veelgi paremaks.

Ootame Teid rõõmu ja põnevusega, sest see teekond pakub rohkemat, kui oskate arvata!

Sille ja Urme


Email again:
2021 aastal soovime osaleda kursusel: