Põlvkonnad dialoogis -
see on töötuba emadele, isadele ja nende täiskasvanud tütardele ja poegadele,
kellel jätkub teadlikust ja julgust, et avatuse ja armastusega tuua oma suhetesse rohkem rahulolu, mõistmist ja lähedust. Minevikus allasurutud tunded ja väljendamata valud/hirmud jäävad mõjutama vanema ja täiskasvanud lapse suhteid ning võivad põhjustavad ebamugavaid pingeid või distantseerumist. Lahendamata perekonna käitumismustrid saboteerivad selle liikmete isikuse kasvu, vanemate kasvatusstiil kandub alateadlikult edasi ning ebaefektiivsed mustrid pärandatakse järgnevatele põlvedele.


Mida oodata?
Juhendatud ja struktureeritud dialoogid toetavad empaatilist kuulamist, emotsionaalset kohalolu ja teineteise mõistmist. Vanema-lapse paaril on võimalus jagada minevikus väljendamata jäänud tunded või selgust tuua arusaamatustesse, samuti saada teadlikuks oma perekonna suhtedünaamikast ning soovi korral muuta vana mittetoimiv muster uue ausama, avatuma, armastavama ja toetavama vastu.
Generatsioonide vaheline dialoog võib tuua esile iga perekonna avastamata tugevused. Lahendatud perekonna teemad lubavad erinevate generatsioonide perekonna liikmetel saada vabaks ja luua oma unikaalne ja rahuldust pakkuv viis, kuidas olla edaspidi vanema, partneri, tütre/poja rollis. Me pakume teile struktuuri, mis aitab teil tunda end piisavalt turvaliselt, et end avada ja jõuda teineteise emotsionaalse mõistmiseni.

Miks tullakse?
Mõnikord julgustab täiskasvanud poeg või tütar oma vanemat, et veeta segamatult üheskoos kvaliteetaega, mis võimaldab sügavamal tasandil teineteisega silmast silma vestelda ja tuua suhtesse rohkem mõistmist ja usaldust. Osaledes sellises töötoas võib lõpuks realiseeruda lootus, milleks on minevikus kogetud ja allasurutrud tunnete väljendamine; konfliktide lahenemine või lootus saada kuuldud ja mõistetud.
Teinekord on just vanem see, kes võtab initsiatiivi, et investeerida see aeg ehedasse ja armastusväärsesse kohtumisse. Paljud vanemad tunnevad puudust võimalusest, et väljendada tunnustust oma tütrele või pojale, et tugevdada nende eneseväärikust ja toetada neid sel teel, mille nad endale valinud on. Paljudel noortel vanematel on puudunud teadlikkus või võimalus kinkida oma lapsele segamatut kohalolu ja empaatilist kuulamist, seda pole kunagi liiga hilja pakkuda ning selles töötoas on see võimalus olemas.

Me toetame Sind!
Selleks, et teie saaksite võtta omavahelisest kohtumisest maksimumi, toetame meie teid turvalise, teadliku, armastava ja toetava õhkkonnaga. Me oleme väljaõppinud ja pühendunud suhteterapeudid ning sertifitseeritud koolitajad, kes on ise läbinud selle sama koolituse oma lapsega ja /või vanemaga ja omame meeldejäävat ning tervendavat kogemust, mida soovime pakkuda ka teistele. Kursust juhendame kahe või kolmekesi. Koolitajateks on Sille Jõgeva, Urme Raadik ja Kati Loo, samuti on meil alati abiks Imago terapeudidest assistendid, et igal suhtepaaril oleks olemas 100% -line toetus ja abi iga harjutuse juures.
Rahvusvaheline koduleht: http://www.generationen-dialog.com/

Tagasiside osalejatelt:

"Põlvkonnad dialoogis" koolitus annab tunde, et saad oma lapse tagasi, jusnagu sünnib sulle uuesti laps, aga nüüd juba võrdsena ja täiskasvanuna. Dialoog võimaldab avada oma südame kõige kallimatele ja seda turvaliselt ning toetatult. " Isa A.


"Absoluutne "must-have" koolitus kõigile neile, keda kõnetab E. Tolle lause:"kui tahad teada, kui valgustunud sa tegelikult oled, siis mine külla oma vanematele". Imevõimas võimalus ravida oma elu olulisemat suhet. Olen nii õnnelik sellise võimaluse üle ja tunnen kurbust oma vanemate pärast, kellel analoogilist võimalust oma lahkunud vanematega enam pole. Soovitan 111%! Hindamatu väärtus..." Poeg R.


Kursus algab tavapäraselt reedel kell 15.00 ja lõppeb pühapäeval kell 15.00, maksumus 650 eurot suhtepaarile. Registreerumine toimub jooksvalt, kuniks grupp saab täis (min 5 paari). Järgmine kursus toimub Tallinnas 22. - 24.03. 2024. Olete oodatud!
Email again:
Kas soovid tulla oma vanemaga või lapsega?