Kursus lapsevanematele:

“Ühenduse vägi”  

1.- 2oktoober, 2022 Tallinnas

Suhted võimaldavad meil vaadata peeglisse ning näha oma isiksuse ja hinge arengukohti.
Lähisuhted on kiireim ja parim viis kogeda, et sa saad seda, mida sa ise annad. Luues turvalisust kogeme ühendust, luues hirmu kogeme üksildust. Omandades teadmised ja tööriistad saame võtta vastutuse oma elukvaliteedi eest, mis annab meile uskumatu jõu ja väe.

Tagasiside lapsevanematelt:

“Ma arvasin, et olen hea kuulaja. Nüüd saan aru, et ma ei oska oma lapsi sel moel kuulata nagu nad tegelikult vajavad. Soovin väga rakendada uusi teadmisi, et oma lapsi paremini kuulata.”

***

“Selleks, et mu laps minuga oma elu ja mõtteid jagaks  on mul vaja teha eelkõige tööd iseendaga, sest laps saab jagada siis, kui ta tajub, et ma jaksan teda päriselt ning hinnanguvabalt kuulata.”

***

“Tänu kursusele mõistsin, kuidas olen alateadlikult kasutanud oma lapsega samu käitumismustreid nagu minu vanemad minuga kasutasid, nii suhteid hoidvaid kui ka suhteid hävitavaid. Neid viimaseid tahan muuta “

 

Miks me seda teeme?

Meie endi isiklik kogemus ja mitmed uuringud, sh. Harvardi Ülikooli uuring (vaata SIIN), kinnitavad, et toimivad lähisuhted on eduka ja õnneliku elu aluseks.

Inimesed, kellel on kvaliteetsed peresuhted, on tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt ning nende efektiivsus erinevates eluvaldkondades on kõrgem.

Lapse ja lapsevanema omavahelise suhtekvaliteedi loomise vastutus on alati vanemal. Vanematena me anname oma parima, aga tulemus pole sageli see, mida soovime. Miks? Sellepärast, et meil puuduvad vajalikud teadmised ja oskused.


Kursus aitab…

 • mõista sügavamalt nii iseennast kui oma lapsi;
 • kogeda sügavamat ühendust oma lapsega;
 • omandada teadmisi ja oskusi, kuidas toetada ja julgustada oma lapsi elama täisväärtuslikku elu;
 • teadvustada minevikust kaasavõetud mittetoimivaid käitumismustreid ja õppida looma uusi efektiivseid käitumismustreid;
 • kogeda enesearengut ja kasvada paremaks inimeseks;
 • mõista, et lähisuhted on parim keskkond enesearenguks ja meie lapsed tulevad vastustega.

Kuidas me teeme…

 • kasutame isiklikke kogemusi ja lugusid. Meil on kahe pere peale kokku kuus last – kolm tüdrukut ja kolm poissi. Meil on kogemusi nii traditsioonilisest perest kui kärgperest;
 • kasutame Imago suhteteooriat, praktilisi harjutusi, dialooge ja arutelusid;
 • anname kaasa uusi praktilisi oskusi ja uue vaatenurga lähisuhete olemusele.

Kursus toimumise koht ja maksumus

Holistika Instituudis, Tallinnas Endla 15, IV korrusel
Maksumus 250 eurot. Kahele koos registreerujale hind 460 eurot.


Arveldamine:

 • 25% hinnast tuleb tasuda broneerimisel ja 75% hiljemalt üks kuu enne koolitust. Koha kursusel tagab tasutud arve.
 • Broneeringu kinnituseks kliendi poolt tehtud ettemaks (25%) ei ole kursusest loobumise korral koolitaja poolt tagastatav.
 • Lõppmakse mitte laekumise korral tühistatakse broneering  3 tööpäeva jooksul ja ka sel juhul ei kuulu broneeringutasu koolitaja poolt tagastamisele.
 • Käibemaksukohuslastele lisandub hinnale käibemaks.

 

Kursust juhendavad Imago kõrgema taseme terapeudid, “Teekond soovitud armastuseni” ja “Põlvkonnad dialoogis” töötubade sertifitseeritud koolitajad:

 Sille Jõgeva ja Urme Raadik


Tulemas on kursuse II osa – “Sa oled mulle kallis ja ma armastan sind!”

Koolituse II osa toimub koos lastega, iga vanem saab osaleda koos ühe oma lapsega. Õpime avatult ja turvaliselt suhtlema. Mängime, naerame ja veedame koos ühe erakordselt kvaliteetse nädalavahetuse, mis jääb meelde elu lõpuni.

Ootame Teid!

/ Sille ja Urme/


Email again: