Kursus lapsevanematele:

“Ühenduse vägi”  

23. jaanuar -  12. märts Tartus

Suhted võimaldavad meil vaadata peeglisse ning näha oma isiksuse ja hinge arengukohti.
Lähisuhted on kiireim ja parim viis kogeda, et sa saad seda, mida sa ise annad. Luues turvalisust kogeme ühendust ja lähedust, luues ebaturvalisust kogeme üksildust ja hirmu . Omandades teadmised ja tööriistad saame võtta vastutuse oma elukvaliteedi eest, mis annab meile uskumatu jõu ja väe.

Tagasiside lapsevanematelt:

“Ma arvasin, et olen hea kuulaja. Nüüd saan aru, et ma ei oska oma lapsi sel moel kuulata nagu nad tegelikult vajavad. Soovin väga rakendada uusi teadmisi, et oma lapsi paremini kuulata.”

***

“Selleks, et mu laps minuga oma elu ja mõtteid jagaks  on mul vaja teha eelkõige tööd iseendaga, sest laps saab jagada siis, kui ta tajub, et ma jaksan teda päriselt ning hinnanguvabalt kuulata.”

***

“Tänu kursusele mõistsin, kuidas olen alateadlikult kasutanud oma lapsega samu käitumismustreid nagu minu vanemad minuga kasutasid, nii suhteid hoidvaid kui ka suhteid hävitavaid. Neid viimaseid tahan muuta “

 

Miks?

Inimesed, kellel on kvaliteetsed peresuhted, on tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt ning nende efektiivsus erinevates eluvaldkondades on kõrgem. Pole kahtlust, et vanemad soovivad anda oma lapsele kaasa parima. Kui sul vanemana on suhetest teadmised ja omad ise häid ning turvalisi suhteid, siis on sinu lastel vedanud. Enamusel meist kahjuks pole olnud head eeskuju ning puuduvad oskused ja teadmised, et ise luua turvalisi ja toimivaid suhteid, seetõttu ei saa me vastavaid teadmisi ka lastele edasi anda... 

Lapse ja lapsevanema omavahelise suhtekvaliteedi loomise vastutus on alati vanemal ja kui sa koged, et su laps ei usalda sind, ta ei oska oma tundeid ja vajadusi turvaliselt väljendada, teil pole piisavalt koostööd ja lähedust, siis on viimane aeg asuda õppima, kuidas seda kõike oma suhetesse tuua. 

Kursus aitab…

  • mõista sügavamalt nii iseennast kui oma lapsi;
  • kogeda sügavamat ühendust oma lapsega;
  • omandada teadmisi ja oskusi, kuidas toetada ja julgustada oma lapsi elama täisväärtuslikku elu;
  • teadvustada minevikust kaasavõetud mittetoimivaid käitumismustreid ja õppida looma uusi efektiivseid käitumismustreid;
  • kogeda enesearengut ja kasvada paremaks inimeseks;
  • mõista, et lähisuhted on parim keskkond enesearenguks ja meie lapsed teevad meie arengukohad nähtavaks.

Kuidas?

  • kasutame Imago suhteteooriat, praktilisi harjutusi, dialooge ja arutelusid;
  • saate kaasa uusi praktilisi oskusi ja uue vaatenurga lähisuhete olemusele.

Kursus toimumise koht ja maksumus

Perekonsultatsioonid OÜ ruumides, Tartus, Riia15 B 
Kursus toimub kaheksal teisipäeva õhtul kell 17.30 - 20.00
Kursus algab 23. jaanuaril ja lõppeb märtsis. 
Maksumus vanemale 299 eurot. Kahele vanemale koos registreerudes hind 550 eurot.


Arveldamine:

  • Koha kursusel tagab tasutud arve.
  •  3 päeva enne koolituse algust loobumisel pole 20% tasutud arvest tagastatav.

 

Kursust juhendab Imago kõrgema taseme terapeut, “Teekond soovitud armastuseni” ja “Põlvkonnad dialoogis” töötubade sertifitseeritud koolitaja:

 Sille Jõgeva 


Email again: